Website Preloader
Website Preloader

Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji
Zapobiegnij nieprawidłowościom w działaniu instalacji wodociągowej i nie dopuszczaj do kosztownej awarii wykonując regularne czyszczenie kanalizacji. Zlecenie tej czynności profesjonalnej firmie gwarantuje Ci dokładność w każdym calu dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu przystosowanego specjalnie do pracy z wodą i różnego rodzaju osadami. Dowiedz się, na czym polega usługa, a przekonasz się, że warto się ją powierzyć takiej firmie, jak nasza.

Usługa czyszczenia kanalizacji metodą hydrodynamiczną

Jak sama nazwa wskazuje, metoda ta polega na wykorzystania wody oraz ciśnienia. Do studzienki zostaje wprowadzona specjalna dysza, przez którą przepływa woda z ciśnieniem zwiększonym do co najmniej 100 barów. Dzięki temu jest w stanie wypłukać kanalizację zarówno z drobnych osadów, jak i większych, takich jak fragmenty gałęzi. Płynie w systemie obiegowym, co oznacza, że przez cały czas wykorzystujemy tę samą ilość cieczy, która jest później ponownie oczyszczana z zebranego w niej osadu i gotowa do ponownego użytku. Ciecz pod ciśnieniem wraca bowiem do zbiornika umieszczonego w naszym pojeździe WUKO, do którego podłączony jest sprzęt.

Jest to nie tylko ekologiczna metoda pracy (bez zastosowania chemikaliów, substancji żrących i toksycznych, które mogłyby uszkodzić instalację), ale i bardzo uniwersalna. Nasi fachowcy dobierają odpowiedni rodzaj dyszy do potrzeb instalacji sanitarnej oraz do tego, jak duży jest osad. Dlatego też jesteśmy w stanie z powodzeniem wyczyścić każdą kanalizację sanitarną i deszczową bez względu na jej średnicę oraz wielkość obecnych w niej zatorów. Możemy działać na przykład na wpustach ulicznych, przepompowniach, studniach rewizyjnych i pionach kanalizacyjnych.

Zastosowanie nowoczesnego sprzętu

Do czyszczenia wykorzystujemy specjalistyczny pojazd WUKO, dzięki któremu jesteśmy w stanie dojechać nawet w trudniej dostępne miejsca – na przykład ukryte między miejskimi uliczkami. Wyposażony jest w różne końcówki głowicy oraz solidne dysze pracujące pod bardzo wysokim ciśnieniem. Nasi fachowcy sprawnie się nim posługują, co zapewnia efektywną i wydajną pracę.