Website Preloader
690 628 400 [email protected]
Website Preloader

Czyszczenie wpustów burzowych

Samochód z inspekcją kamerą TV

Działamy nie tylko jako pogotowie kanalizacyjne, które jest gotowe odpowiedzieć na Państwa potrzeby w nagłych przypadkach. Ponieważ jesteśmy specjalistami od kanalizacji, w naszej ofercie znajduje się również czyszczenie wpustów burzowych, które warto wykonywać regularnie.

Dlaczego ważne jest dbanie o stan wpustów burzowych?

Spływająca do nich woda pochodząca z opadów deszczu zabiera ze sobą zanieczyszczenia z ulicy oraz kamienie, które mogą zapchać studzienkę. To z kolei może doprowadzić do wylania się jej zawartości na zewnątrz. Ponadto, osady dostarczane z wodą gromadzą się na ścianach zmniejszając możliwość przepływu wody w instalacji. W wyniku tego mogą powstawać zatory w rurach, a co za tym idzie uszkodzenia w postaci pęknięć. W związku z tym, by zmniejszyć ryzyko awarii powinno się na bieżąco sprawdzać stan zanieczyszczenia studzienki i usuwać z niej niepożądane elementy oraz osad.

Usługa czyszczenia wpustów burzowych

Korzystając z naszego profesjonalnego sprzętu, z użyciem wody pod ciśnieniem bądź metody mechanicznej pozbędziemy się niechcianych zanieczyszczeń z wpustu burzowego. Najpierw dokładnie sprawdzimy stan techniczny studzienki, a następnie przystąpimy do usunięcia kamieni czy gruzu oraz dokładnego mycia ścian instalacji. Osad zostanie z niej wypłukany, aby zapobiec zapychaniu się czy zniszczeniu jej elementów przez kolejny okres użytkowania.

czyszczenie wpustow burzowych

Użytkowany sprzęt

Głównie stosujemy skuteczną metodę hydrodynamiczną, która polega na wprowadzaniu wody po ciśnieniem do kanalizacji. Dysponujemy wysokociśnieniowym pojazdem WUKO, dzięki któremu łatwo dotrzemy na miejsce wykonywania usługi. Wyposażony jest w różne rodzaje specjalistycznych dysz czyszczących, które pozwalają nam na precyzyjne i w pełni efektywne wykonanie zleconej nam pracy.

Nie ryzykuj kosztowną awarią kanalizacji czy zalaniem terenu spowodowanym zapchaniem się wpustu burzowego. Skorzystaj z naszej usługi regularnego czyszczenia oraz w przypadkach, gdy tylko zauważysz jakiekolwiek zaburzenia w pracy instalacji.