Website Preloader
Website Preloader

WUKO – wsparcie przy problemach z kanalizacją

Pojazd WUKO małych gabarytów
Awaria systemu kanalizacyjnego może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje w postaci zapychania się oraz wycieku, a co za tym idzie pojawi się również brzydki zapach. Istotna jest szybka reakcja, jeśli zdarzy się tego typu sytuacja. Miejsce awarii to Łódź? Jeśli wystąpił u Ciebie problem z kanalizacją, skorzystaj z naszego pogotowia kanalizacyjnego – udzielimy szybkiej pomocy by usunąć niechciane skutki awarii. W razie nagłych wypadków szybko dotrzemy do różnych miejsc w Łodzi i okolicach (do 150km odległości) dzięki naszemu pojazdowi WUKO. Fachowo wykonujemy czyszczenie przepompowni i wpustów burzowych, a także wycinamy korzenie z kanalizacji. Udzielamy wsparcia przy wszelkich problemach z systemem, bez konieczności stosowania dodatkowych środków chemicznych, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Wszystko dzięki specjalistycznemu sprzętowi, jaki nigdy nas nie zawodzi.

Działaj, zanim będzie za późno!

Aby skutecznie zapobiegać niedrożnościom rur i innym problemom warto stosować środki zapobiegawcze w postaci regularnego czyszczenia kanalizacji, dzięki której rury będą miały dłuższą żywotność. Osiadanie zanieczyszczeń na ich ściankach może być wywołane również wadliwym ułożeniem rur dostaniem się do nich dużych przeszkód, takich jak gałęzie czy kamienie. W tym przypadku szczególnie istotne jest przeprowadzanie systematycznego oczyszczania systemu. Powierz to zadanie profesjonalistom, aby mieć pewność, że będzie wykonane z najwyższą dokładnością. Problem gromadzenia się osadu na ścianach rur może przybierać na sile, aż do powstania zatoru, który z kolei będzie prowadził do awarii wymagającej interwencji. Działamy na terenie Łodzi i okolic, więc możesz liczyć tutaj na naszą sprawną pomoc!

Pojazd WUKO małych gabarytów
Sprzęt - pojazd dużych gabarytów

WUKO – specjalistyczny pojazd o wielu zaletach

Jako fachowcy w zakresie kanalizacji dysponujemy specjalistycznym pojazdem WUKO służącym do udrożniania rur metodą wysokociśnieniową. Charakteryzuje się zatem dużą odpornością na wysokie ciśnienie i możliwością pracy w trudnych warunkach. Wysokociśnieniowa metoda udrażniania polega na wtłaczaniu wody pod wysokim ciśnieniem do rur za pomocą specjalnych pomp, dzięki czemu zanieczyszczenia zalegające w nich zostają oderwane oraz wypłukane. To ekologiczne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga stosowania chemikaliów. Wyróżnia się bardzo dużą skutecznością w działaniu, a także uniwersalnością ze względu na możliwości, jakie daje pojazd WUKO – poniżej dowiesz się, dlaczego.

Charakterystyka pojazdu WUKO

Pojazd WUKO, na którym pracujemy podczas wykonywania naszych prac w Łodzi wyposażony jest w szereg węży o różnych średnicach (z których płynie woda pod bardzo dużym ciśnieniem) oraz głowice ciśnieniowe i dysze (nakierowujące wodę). Pozwala to dopasować odpowiednie narzędzia do rodzaju sieci oraz wykonać pracę z najwyższą precyzją. Głowice nie tylko mogą mieć różne rozmiary, ale i w celu dopasowania ich do środowiska, w którym będą pracować, umieszczone są w nich otwory w różnych miejscach. Popularne są również głowice rotacyjne, które doskonale sprawdzają się na przykład przy usuwaniu korzeni z wpustów burzowych. Ponadto, specyfika pojazdu pozwala nam dojechać nawet w trudno dostępne miejsca by zażegnać występujące awarie.

 

Kompleksowa usługa w Łodzi z wykorzystaniem WUKO

Docierając na miejsce na terenie Łodzi i okolic przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy inspekcję stanu sieci oraz lokalizujemy zator, jeśli taki wystąpił. Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy wybieramy odpowiednie węże, głowice i dysze oraz parametry pracy pomp tak, by nie uszkodzić oczyszczanej kanalizacji. Regulujemy wielkość strumienia wody wpuszczanej do kanalizacji przy pomocy WUKO oraz ustawiamy odpowiedni poziom ciśnienia. Za pomocą samej wody dokładnie przepychamy rury bez konieczności zastosowania chemii – oferowane rozwiązanie jest więc czyste i przyjazne środowisku. Odprowadzamy odpady z rur na zewnątrz, a następnie utylizujemy je według panujących wytycznych, więc nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Nasz pojazd WUKO poradzi sobie nawet z dużym poziomem zamulenia oraz z każdym rodzajem osadu i zanieczyszczenia: piaskiem, kamieniami, gałęziami, a nawet tłuszczem. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi – zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz dostępny na stronie!