Website Preloader
Website Preloader

Inspekcja kamerą TV

Inspekcja stanu sieci kanalizacyjnej i lokalizowanie zatorów.
Samochód z inspekcją kamerą TV

Sprawdzanie stanu kanalizacji przy pomocy kamery TV

Nasza łódzka firma oferuje swoim Klientom specjalistyczną usługę, która pozwala na szybką inspekcję sieci wod – kan. Monitoring kanalizacji przeprowadzany przez hydraulika umożliwia zlokalizowanie miejsca ewentualnego zatoru, ułatwia ocenę stanu technicznego rur, a także pomaga ustalić, czy w instalacji nie zaczęły rosnąć korzenie drzew czy krzewów, które zmniejszałyby prześwit. Kamera do rur pozwala na dokładną lokalizację miejsca usterki oraz ustalenie najtańszego i najszybszego sposobu jej usunięcia.

Posiadamy wysokiej rozdzielczości kamery o różnej wielkości, które umożliwiają pracę także w trudno dostępnych miejscach. Zapewniamy profesjonalny monitoring i kontrolę każdej sieci kanalizacyjnej oraz szybką ocenę jej faktycznego stanu. Lokalizujemy błędy montażowe i określamy prawdopodobną przyczynę awarii. Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Metody pracy

Do monitoringu wykorzystujemy kamery różnej wielkości zapewniające pracę nawet w bardzo małych średnicach i ciężko dostępnych miejscach.

Wysokiej jakości głowice charakteryzują się małymi wymiarami oraz odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie pierścieni antyrozbryzgowych z tworzywa, nakładanych na korpus kamery, pozwala prowadzić ją w pewnej odległości od dna powierzchni rury, a tym samym kontynuować inspekcję nawet na czynnym kanale.

Kamera TV wysokiej rozdzielczości