Website Preloader
690 628 400 [email protected]
Website Preloader

Czyszczenie przepompownii

Przykład awarii, która może się pojawić przy nadmiernym zanieczyszczeniu przepompowni, co prowadzi do uszkodzenie pomp tłocznych.

Dlaczego usuwanie osadów jest ważne?

Usterki złożonych systemów, takich jak kanalizacyjny, mogą prowadzić do nieprzewidzianych kosztów napraw. Dlatego warto regularnie kontrolować stan techniczny całego systemu i zlecać usuwanie gromadzących się w nim osadów, kamieni i piasku. Przepompownia powinna być drożna, ponieważ stopniowo zbierające się w niej nieczystości mogą powodować powstawanie zatorów. Są one bardzo szkodliwe dla całej instalacji i stanowią bezpośrednią przyczynę poważnych usterek. Przykładową awarią, która może się pojawić w wyniku powstania zatoru jest niesprawność pomp tłocznych. Pomożemy Ci jej uniknąć wykonując precyzyjne czyszczenie przepompowni na zlecenie.

Jak wygląda proces czyszczenia?

Najpierw poddajemy miejsce wykonania zlecenia analizie, aby dobrać odpowiednie narzędzia do pracy oraz ustalić parametry ich pracy. Sprawdzamy, z jakim rodzajem systemu kanalizacyjnego mamy do czynienia, a następnie oceniamy stopień zanieczyszczenia. Po określeniu najważniejszych danych, przygotowujemy i stosujemy specjalistyczny sprzęt, który wypłukuje zanieczyszczenia wodą pod ciśnieniem. Ponieważ dbamy o zdrowie naszych klientów, nie używamy szkodliwej chemii.

czyszczenie przepompownii 5

Proces czyszczenia przepompowni. Usuwanie osadu piasku i kamieni. Czyszczenie i mycie pomp tłocznych.

Dokładność w każdym calu

Przepompownię czyścimy poprzez usuwanie osadu za pomocą węży i dysz pompujących wodę, które są do niej najlepiej dopasowane. Korzystamy z profesjonalnego pojazdu typu WUKO wyposażonego w te urządzenia. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wyposażeniu we właściwy sprzęt, efektywnie myjemy każdą przepompownię; zarówno jej dno, jak i wszystkie ściany. Po wykonanej pracy wywieziemy nieczystości do utylizacji, ponieważ zależy nam na dbałości o środowisko.

Dojedziemy naszym pojazdem wszędzie, gdzie tego potrzebujesz – działamy na terenie Łodzi i okolic, w promieniu 150km. Nie ryzykuj więc wystąpieniem kosztownej awarii i rozpocznij współpracę z nami – skutecznie umyjemy każdą przepompownię. Jeśli natomiast doszło już do uszkodzenia systemu, nie martw się! Nasze pogotowie kanalizacyjne fachowo zajmie się usterką.