Website Preloader
Website Preloader

Czyszczenie przydomowych oczyszczalni

Opróżnianie i mycie zbiornika przydomowej oczyszczalni ścieków EKO.

Jako nowoczesna firma idziemy z duchem czasu i podążamy za obowiązującymi trendami, które dotyczą dbania o środowisko. Rozpoznając potrzeby różnych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty czyszczenie przydomowych oczyszczalni ekologicznych. Ich działanie polega na wykorzystaniu mikroorganizmów tlenowych oraz beztlenowych, które w naturalny sposób rozkładają zanieczyszczenia w ściekach. Biologiczne, czyli ekologiczne filtrowanie ścieków w instalacji przydomowej rozpoczyna się od przesiewania celem usunięcia dużych odpadów oraz materiałów mineralnych. Następnie ścieki przez kilka godzin stabilizują się, a później dzięki kontakcie z mikroorganizmami poddawane są obróbce biologicznej.

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie EKO muszą być regularnie kontrolowane, aby działały bezawaryjnie, nie wydzielały nieprzyjemnych zapachów i nie rozszczelniały się. Oznacza to, że powinieneś średnio raz w roku opróżniać nagromadzony w nich osad oraz sprawdzać stan techniczny zbiorników. Częstotliwość wykonywania tej czynności uzależniona jest na przykład od przepustowości dobowej instalacji. Należy również raz na kilka miesięcy sprawdzić, czy znajdujące się w niej filtry są w dobrej kondycji.

Dlaczego należy czyścić przydomowe oczyszczalnie Eko?

Przede wszystkim, jak każde inne instalacje techniczne – potrzebują regularnego sprawdzania ich stanu celem uniknięcia kosztownych usterek. Powinno się to robić przynajmniej raz na pół roku, najlepiej z pomocą profesjonalistów, którzy dostrzegą nawet najmniejsze ryzyko powstania awarii. Jako specjaliści od kanalizacji gwarantujemy, że zajmiemy się tym w fachowy sposób. Regularne usuwanie osadów nie tylko pozwala uniknąć pojawienia się usterki w instalacji przydomowej – na przykład zatoru czy rozszczelnienia, ale również wyeliminuje nieprzyjemne zapachy. To bardzo istotne, ponieważ mogą znacznie obniżać komfort mieszkania na posesji.

Czyszczenie przydomowych biologicznych oczyszczalni EKO

Powierz to zadanie profesjonalistom, aby mieć pewność, że zostanie wykonane prawidłowo, z najwyższą dokładnością z odpowiednią częstotliwością. Specjalistyczny sprzęt oraz fachowa wiedza, jakimi dysponujemy sprawiają, że przeprowadzimy tego typu serwis sprawnie. Efektami naszej pracy będziesz mógł cieszyć się przez długi czas aż ponownie nadejdzie konieczność dokonania kolejnego przeglądu i opróżnienia Twojej przydomowej biologicznej oczyszczalni EKO.

Oferowana usługa może łączyć w sobie mycie, udrożnianie oraz serwisowanie z przeglądem technicznym. Korzystamy ze specjalistycznych pojazdów WUKO, których praca opiera się na pompach działających pod bardzo dużym ciśnieniem. Korzystają z mechanizmów ssąco-płuczących, które poradzą sobie nawet z najbardziej opornymi osadami. Posiadamy również niezbędne narzędzia, aby w razie potrzeby podczas przeglądu Twojego przydomowego systemu dokonać napraw, jeśli zajdzie taka potrzeba. Natomiast jeśli wystąpi jakaś nagła awaria, również będziemy mogli Ci pomóc – wystarczy zadzwonić, a my dojedziemy najszybciej jak to tylko możliwe (na terenie Łodzi oraz okolic).

Czyszczenie przydomowej oczyszczalni

Nasza oferta

Przeprowadzamy serwis oraz regularne przepłukiwanie oraz usuwanie osadu z przydomowych oczyszczalni ekologicznych przy pomocy metody ciśnieniowej. Z zastosowaniem naszego nowoczesnego, specjalistycznego pojazdu WUKO jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich osadów ze zbiornika, filtrów i innych elementów instalacji. Pojazd wyposażony jest w silne pompy, dysze oraz różne głowice, a jego działanie opiera się na mechanizmie ssąco-płuczącym. Wtłaczamy wodę pod wysokim ciśnieniem, aby dokładnie wypłukać osad. Pracujemy w zgodzie ze środowiskiem nie używając szkodliwych chemikaliów. W razie potrzeby oferujemy również usługi w ramach pogotowia kanalizacyjnego – koniecznie zapisz nasz numer i skontaktuj się z nami w przypadku niespodziewanej awarii. Szybko dotrzemy na miejsce i skutecznie usuniemy usterkę.